YÜKSEL LOJİSTİK

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası taşımacılıktaki çözümlerimizle tüm ithalat ve ihracat ihtiyaçlarınızı tek elden işinizi kolaylaştırarak çözüyoruz.

Karayolu

Avrupa ve Doğu bloku ülkeleri, Asya bölgelerine sürüdürülebilir yükleri taşıyoruz.

Denizyolu

Yüksel Lojsitik avantajlarıyla konteyner forwarding hizmetleriyle hedeflerinize ulaştırıyoruz.

Havayolu

Hızlı gönderilerinizi havayolu ile; uluslararası geniş taşıma ağımız, sektördeki tecrübemiz ve Yüksel Lojistik güvencesiyle ile gönderiyoruz.

Multimodal

Ürünlerinizi en hızlı ve verimli şekilde ulaştırmak için hava, kara, deniz ve demir yolu seçeneklerinin birleşimiyle multimodal taşımacılık çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Birden fazla taşıma modunu demiryolu taşımacılığı ile birleştirdiğimiz

multimodal çözümlerimizle

size çevreci, süratli ve güvenli taşıma alternatifleri yaratıyoruz.

YÜKSEL LOJİSTİK

Hakkımızda

İnovatif ve entegre lojistik çözümleriyle sektörlere destek veren Yüksel Lojistik, hizmet verdiği birçok sektörde ilkleri gerçekleştirmiş, sektörlerin büyümesinde rol oynamıştır. Bugün bölgesinde en önemli lojistik firmaları arasında yer alan onlarca çalışanı, uluslararası ve yurtiçi taşıma ağı ve sunduğu depolama, stok yönetimi, liman ve gümrük hizmetleriyle ekonomiye ve sektörlere güç katmaktadır.

Yüksel Lojistik güçlü, kararlı, gelişimci ve inovatif yatırımlarıyla katma değeri yükseltmeye, sektörleri desteklemeye devam etmektedir.

Yüksel Lojistik

Telefon

+90 324 233 04 05
Bizi takip edin

İletişim

Hizmetimizle ilgili talep ve şikayetlerinizi siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde ele almaya özen göstermekteyiz.