YÜKSEL LOJİSTİK

Liman ve Gümrük Hizmetlerimiz

Yüksel lojistiğin müşterlerine sunduğu liman ve gümrük hizmetleriyle müşterilerimizin iş yükünü minimuma indirerek katma değer katıyor.

Liman
Hizmetleri

Yüksel Lojistik Eşyaların Yüklenmesi ve Boşaltılması, Aktarma, Limbo, Ardiye, Terminal gibi bir çok konuda hizmet vermektedir.

Gümrük
Hizmetleri

Lojistik servis sürecinin önemli bir halkasını teşkil eden Gümrükleme konularında da hizmet veriyor, firmaların yükünü hafifletiyoruz.

Sektörlerden gelen talepler doğrultusunda,

her sektöre özel esnek çözümler üretiyoruz

Yüksel Lojistik’in geleneksel hizmet anlayışı ve tecrübesiyle, ulusal ve uluslararası taşımacılıkta kaliteli isim olma yolunda hızla ilerlemektedir.

YÜKSEL LOJİSTİK

Hakkımızda

İnovatif ve entegre lojistik çözümleriyle sektörlere destek veren Yüksel Lojistik, hizmet verdiği birçok sektörde ilkleri gerçekleştirmiş, sektörlerin büyümesinde rol oynamıştır. Bugün bölgesinde en önemli lojistik firmaları arasında yer alan onlarca çalışanı, uluslararası ve yurtiçi taşıma ağı ve sunduğu depolama, stok yönetimi, liman ve gümrük hizmetleriyle ekonomiye ve sektörlere güç katmaktadır.

Yüksel Lojistik güçlü, kararlı, gelişimci ve inovatif yatırımlarıyla katma değeri yükseltmeye, sektörleri desteklemeye devam etmektedir.

Yüksel Lojistik

Telefon

+90 324 233 04 05
Bizi takip edin

İletişim

Hizmetimizle ilgili talep ve şikayetlerinizi siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde ele almaya özen göstermekteyiz.