YÜKSEL LOJİSTİK

Depolama ve Dağıtım

Yüksel Lojistik en son teknolojilerle donatılmış depolarımız ile müşteriye optimum seviyede stok yönetimi kabiliyetimiz ile sektörlere ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz.

Komple

İster bir ister on TIR olsun, komple araç taşımacılığı hizmetlerimizle çözüm üretiyor, sektörlere katkı sağlıyoruz.

Parsiyel

(B2B) parsiyel dağıtım alanında gelişmiş sevkiyat planlama uygulamalarını kullanarak parsiyel çözümlerimizle hizmet veriyoruz.

Isı Kontrollü

Isı kontrollü lojistik ve soğuk zincir lojistiğinde şirketinize özel parsiyel taşıma ve dağıtım çözümleri sunuyoruz.

Dedike

Proje bazlı yerel ve ulusal ürün toplama, taşımacılık ve şehir içi dağıtım organizasyonlarını yürüten araçlarımız ile fark yaratıyoruz.

Sektörlerden gelen talepler doğrultusunda,

her sektöre özel esnek çözümler üretiyoruz

Yüksel Lojistik’in geleneksel hizmet anlayışı ve tecrübesiyle, ulusal ve uluslararası taşımacılıkta kaliteli isim olma yolunda hızla ilerlemektedir.

YÜKSEL LOJİSTİK

Hakkımızda

İnovatif ve entegre lojistik çözümleriyle sektörlere destek veren Yüksel Lojistik, hizmet verdiği birçok sektörde ilkleri gerçekleştirmiş, sektörlerin büyümesinde rol oynamıştır. Bugün bölgesinde en önemli lojistik firmaları arasında yer alan onlarca çalışanı, uluslararası ve yurtiçi taşıma ağı ve sunduğu depolama, stok yönetimi, liman ve gümrük hizmetleriyle ekonomiye ve sektörlere güç katmaktadır.

Yüksel Lojistik güçlü, kararlı, gelişimci ve inovatif yatırımlarıyla katma değeri yükseltmeye, sektörleri desteklemeye devam etmektedir.

Yüksel Lojistik

Telefon

+90 324 233 04 05
Bizi takip edin

İletişim

Hizmetimizle ilgili talep ve şikayetlerinizi siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde ele almaya özen göstermekteyiz.