YÜKSEL LOJİSTİK

Başkanın Mesajı

1968 yılında Babam, Şakir Yüksel'in, kurduğu ‘Yüksel Taşımacılık’ yıllar içerisinde müşterileri ve çözüm ortakları için "GÜVEN ve GÜÇ" demek oldu. Bu değer yargılarıyla daima hep önde oldu. Bu soyadı yarım asırdan fazla zaman diliminde varlığını sürdürmesini yenilikçiliğine, alınterine, birikimine ve en önemlisi de söz konusu vaadini daima tutmuş olmasına borçludur.

Bizler, Yüksel Lojistik bünyesinde bu değerlerin üzerinde yükselen geleneği canlı, kuvvetli ve çağa uygun biçimde ayakta tutma gayretiyle çalışıyoruz.


En büyük başarımızın, bugüne kadar yaptıklarımız değil, bundan sonra yapacaklarımız olduğuna inanıyoruz.


Sürdürülebilirliğin tutarlılıktan geçen bir yol olduğu anlayışını benimsiyor, bu tutumumuzdan ödün vermeden yapmak en önemli ilkemizdir. Yaptığımız işlerin tamamında, Yüksel isminin vaad ettiği güvenin en önemli belirleyicilerinden bir tanesinin kalitemiz olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Sürdürebilirliğin ancak tutarlılıkla var olabileceğinin farkındayız. Kalitenin sonuç değil süreç olduğunun bilinciyle durmadan çalışıyoruz.

Telefon

+90 324 233 04 05
Bizi takip edin

İletişim

Hizmetimizle ilgili talep ve şikayetlerinizi siz değerli müşterilerimizi memnun edecek şekilde ele almaya özen göstermekteyiz.